אודותינו

רוצים לדעת עלינו יותר לפני שתחליטו? כאן תוכלו לפגוש את המנהלים שלנו, המרצים, ולהתרשם ממה שאומרים עלינו מי שלמד אצלנו.

רונית משיח - מרצה ראשית
ד"ר רמי בונה - מנכ"ל המכללה והבעלים שלה.

הסיפור שלנו

מכללת נדל"ן בקלות הוקמה כדי לאפשר לאנשים הרוצים להיכנס לענף הנדל"ן, ללמוד את הדרוש למבחן בקלות ובנוחות.

אבל במכללה אנחנו מלמדים יותר מאשר את הנדרש כדי לעבור את המבחן, אנחנו מלמדים גם את כל מה שדרוש כדי שתהפכו לסוכני נדל"ן מצליחים אחרי שתקבלו את הרישיון לעסוק במקצוע.

למה ללמוד נדל"ן דווקא איתנו?

ישנן מספר סיבות שהפכו אותנו למכללה המובילה והמבוקשת ביותר בקרב מי שרוצים ללמוד את מקצועות הנדלן:

  • מקצוענות חסרת פשרות – צוות המרצים במכללת נדל"ן בקלות הוא בעל ניסיון עשיר בשוק הנדל"ן בישראל ונסיון מוכח של שנים בתחום ההדרכה. צוות המרצים המקצועי לוקח דוגמאות אמיתיות מתחום הנדל"ן ומשלב אותן עם חוקי התיווך ה"יבשים" שיש לדעת למבחן, וכך נוצר שיעור מעניין, אמיתי והכי חשוב- מובן, לקראת המבחן כך שאת המבחן אתם תעברו בקלות וללא כל מאמץ.
  • צמודים אליכם עד להצלחה – במכללת נדל"ן בקלות ישנה התחייבות של  100%  למעבר במבחן התיווך! לאחר ההדרכות על ידי המרצים המנוסים שלנו אין שום סיבה שלא תעברו את המבחן אך במידה וקרה ולא עברתם, אתם מוזמנים להגיע לקורס מלא נוסף ללא כל תוספת תשלום או התחייבות.

    אנחנו אתכם לאורך כל הדרך להצלחה!

  • צמודים אליכם לאורך כל הדרך – מכללת נדל"ן קלות מתמחה בלימוד מקצועי והטמעת החומר הנלמד אצל תלמידים. לעומת זאת ברשת תיווך  המרצים הם מתווכים בעלי נסיון אך לא תמיד עם נסיון הדרכה ולכן על אף הידע המקצועי שלהם, קשה להם להעביר את החומר בצורה ברורה ומסודרת. לכן חשוב מאוד לבדוק כי המקום בו אתם בוחרים ללמוד הוא אכן מכללה ולא עוד רשת תיווך.
  • נוחות בלימוד – את הקורסים שלנו אנחנו מעבירים בזום, ולכן אתם לא צריכים להיסחב בפקקים, לחפש חניה ולבזבז את זמנכם. שבו בנוחות מול המחשב, ליד שולחן העבודה שלכם, ולמדו את החומר העדכני ביותר שיש בקלות.

תכירו את המרצים המובילים שלנו

המרצים שלנו נבחרו מתוך רבים שפנו אלינו, ולאחר שהוכיחו לשביעות רצוננו הן ידע נרחב בתחום הנדל"ן, והן כשרון הדרכה מתאים.

רוני סומך

סוכן נדל"ן מצליח, בעל משרד משגשג לתיווך נדל"ן בתל-אביב

עו"ד זויה חקק

עורכת דין המתמחה במשפט מסחרי בתחום הנדל"ן ובעלת משרד עו"ד

אברם איינהו

סוכן נדל"ן מצליח ואחד המרצים הטובים שיצא לכם להכיר

דני זולדין

מומחה לנדל"ן, ויזם בתחום פרוייקטים להתחדשות עירונית

המספרים מדברים

10+

פרסי הצטיינות

5+

שפות

12+

שותפים עסקיים

7K+

תלמידים

מה יש לבוגרים שלנו להגיד

חיפשתי מקצוע לחיים והגעתי למכללה אחרי שקיבלתי המלצה מחבר. בהתחלה הייתי סקפטי, אבל אחרי כמה שיעורים הבנתי שאני במקום הנכון, ושפה לא יתנו לי להיכשל.
רמי אלאלוף
ראשון לציון
תחום הנדל"ן רותח, ורציתי להצטרף כדי לקבל נתח מהעוגה. עשיתי סקר מקיף בין מקומות ללמוד בהם, הגעתי למכללה והתרשמתי מהרצינות ומהמקצוענות. ואכן לא טעיתי!
רונית שפריר
עתלית
נדל"ן הוא התחום החם ביותר בארץ היום, שמעתי שאפשר לעשות בו הרבה כסף וחיפשתי מקום ללמוד את המקצוע. הגעתי למכללה בחיפוש באינטרנט, התרשתי לטובה מההצעה ונרשמתי.
מיכאל קוזושווילי
אשדוד
אני מהנדס מכונות וחיפשתי קריירה שניה. מאחר ואני אדם עסוק, רציתי אפשרות ללמוד את המקצוע מהבית, והגעתי למכללה שם אפשרו לי ללמוד בזום. היום יש לי רישיון לתיווך בנדל"ן ואני מודה למכללה.
בוריס רוסטובסקי
רמת גן